Soccer Club Victoria

NAJWIĘKSZY SUKCES W SZKÓŁCE PIŁKARSKIEJ VICTORII STAŁ SIĘ FAKTEM:)!!!!!

TRAMPKARZE W 12 NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW W HALOWYCH MISTRZOSTWACH KRAKOWA!!!!!!

Wszystko zaczęło się dnia 17.12.2016 roku podczas HMK. Od początku zawodnicy Victorii bardzo dobrze prezentowali się w turnieju, wszystkie mecze stały na bardzo dobrym i wyrównanym poziomie. Przed feriami zimowymi wszystko było już jasne, zostały do końca dwa mecze po okresie przygotowawczym, w których trampkarze Victorii muszą zdobyć najlepiej 6 punktów aby być w 100% pewnym awansu do piłkarskiego raju:). Cały okres zimowy ale przede wszystkim obóz poświęcony był właśnie jak najlepszemu przygotowaniu do tych meczy. Wszyscy głęboko wierzyliśmy, że ciężka praca może przynieść upragniony awans:). I tak w dniu 11.03 zawodnicy z rocznika 2002 i 2003 stanęli przed wielką szansą. Wiedzieliśmy w tym dniu, że do awansu wystarczy remis z drużyną Albertusa i wygrana w ostatnim meczu z Lotnikiem, któremu wystarczył tylko remis z nami żeby awansować. Pierwszy mecz dla trampkarzy Victorii był niezwykle ciężki, ogromna trema, nogi jak z ołowiu ale grali bardzo pewnie w obronie, a na bramce świetnie tego dnia spisywał się Krzysztof Kaczmarek. Broniliśmy się wszystkimi siłami aby nie przekreślić szansy awansu w ostatnim meczy i udało się remis 0:0. MUSIMY WYGRAĆ Z LOTNIKIEM ŻEBY AWANSOWAĆ!!!!!. Od początku pracy z tymi chłopcami mówiłem jasno "w tej drużynie nie ma indywidualności" cała siła tego zespołu tkwi w drużynie i każdy zawodnik jest na wagę złota!!!. W przerwie pomiędzy meczami wiedziałem, że presja na tych znakomitych chłopcach jest ogromna i byłem świadomy tego, że jeżeli każdy z moich zawodników zagra na 110% swoich możliwości z piłkarskiego kopciuszka, mogą wejść do elity tych rozgrywek. Jeżeli zagramy tak jak w większości meczy to musimy wygrać!!. Plan taktyczny był tylko jeden- od początku zaczynamy spotkanie w wysokim pressingu nie dając drużynie Lotnika wyjść z własnej połowy grając w końcu swoją piłkę:) walczyliśmy o każdy cm boiska i w końcu przyszła 15 minuta. Dawid Pindel nasz środkowy obrońca, który tego dnia nie przegrała żadnego pojedynku 1 na 1 decyduje się na bezpośredni strzał z autu, błąd bramkarza Lotnika i piłka w bramce!!!!!! ogromna euforia ogarnia nasz zespół:). Zostaje 10 min, które dzieli nas od historycznego sukcesu!!! Bronimy się znakomicie nie dając wielu szans bramkowych Lotnikowi. Każda minuta jest jak wieczność ale w końcu ostatni gwiazdek sędziego!!!!! OGROMNA RADOŚĆ!!! TAK TAK UDAŁO SIĘ I TO CO BYŁO JESZCE NIE TAK DAWNO TYLKO NASZYMI MARZENIAMI STAŁO SIĘ FAKTEM;)!!!!!. Nie chciałbym rozpisywać się jak wielkie drużyny nie osiągnęły naszego sukcesu to my dzisiejszego dnia patrzymy na wszystkich z góry i to VICTORIA jest w 12 najlepszych drużyn z Krakowa:)!!!! BRAWO!!!

PS. Nawet wasz trener nie potrafił ukryć WIELKIEJ radości tego dnia i nie jedna łezka zakręciła mu się w oku:) Dziękuję chłopcy za piękne chwile spędzone dzięki wam na ławce Trenerskiej:)!!!! DZIĘKUJĘ!!!!!!

Spotkania finałowe rozgrywane są 1 kwietnia.