Soccer Club Victoria
Soccer Club Victoria

APN VICTORIA - Rekrutacja trwa!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chłopców i dziewczynki z następujących roczników:


Skrzat 2015 2016
Żak 2013 2014
Orlik 2011 2012
Młodzik 2009 2010
Trampkarz 2007 2008
Junior 2005 2006 / 2007

Dowiedz się więcej »

 

Wypełnij formularz i zostań członkiem naszego klubu!

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Aktualności

Obóz piłkarski zaczynamy 15 sierpnia obiadem, zbiórka pod klubem Victoria o godz. 9:30. Wyjazd 10:00.

Prosimy o zabranie odzieży sportowej do treningów (koszulki, odzież termiczna, spodenki, getry, dresy, kąpielówki). Obuwie piłkarskie: korki, halowe, turf. Rzeczy osobiste: odzież na co dzień, bielizna, klapki, ręczniki, kosmetyki (żel pod prysznic, szczoteczka, pasta...).

 

Podpisane karty obozowe (do wydrukowania, załączniki poniżej) oraz lekarstwa przyjmujemy na miejscu.

 

Jeżeli dziecko jest uczulone na jakieś produkty lub jest weganinem lub wegetarianinem proszę o wcześniejszą informację, ponieważ musimy przekazać taką wiadomość do hotelowej kuchni.

 

Proszę nie zapominać o legitymacjach szkolnych!

Ważne: nie zabieramy elektroniki: telefonów komórkowych, tabletów! Kontakt tylko z trenerami.

 

Pozostałą część wpłat gotówką zbiera trener Rafał w tygodniu poprzedzającym wyjazd do 15 sierpnia. Hotel jest zarejestrowany w bazie danych do wykorzystania bonu turystycznego w kwocie 500 zł. Wydrukowany przekazujemy trenerowi. 

 

W razie pytań proszę o kontakt.

 

Karta obozowa

Z dniem 01-09-2021r. zmienia się wysokość składki członkowskiej w Akademii Piłki Nożnej VICTORIA, będzie ona wynosić 130 zł miesięcznie za 1 osobę. W przypadku wpłat za rodzeństwo (2 członków w klubie), wysokość składki to 110 zł za osobę miesięcznie. Cieszyliśmy się, że udaje nam się działać na wysokim poziomie, jednocześnie utrzymując niskie składki. Jednak biorąc pod uwagę wzrosty cen, a co za tym idzie, kosztów utrzymania klubu, nie możemy postąpić inaczej. Ufamy, że ta niewielka podwyżka nie zrujnuje Państwa budżetów. Nie chcemy, aby przeszkodą dla uprawiania sportu przez dzieci były finanse, dlatego prosimy o zgłaszanie ewentualnych problemów do trenerów. Wspólnie będziemy szukali odpowiedniego rozwiązania.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Krzysztof Wojciechowski

Rafał Kwieciński

PIKNIK RODZINNY - 26 czerwca, sobota. Start od godz. 15-stej.

W pierwszym tygodniu wakacji od 28.06 do 2.07.2021 organizujemy dni aktywności sportowej ( tzw. półkolonia) z sesjami treningowymi dla wszystkich grup wiekowych od Skrzata do Trampkarza.

Po przerwie spowodowanej lockdownem na sport młodzieżowy i amatorski jest pozytywna decyzja rządzących o ponownym otwarciu boisk. W związku z tym wracamy do treningów od 19 kwietnia według obowiązujących harmonogramów dla poszczególnych grup treningowych!!!

Letni wyjazd na obóz do Szalowej cieszy się dużym powodzeniem ale na obecną chwilę nie ma wolnych miejsc. 

W okresie ferii planujemy zorganizowanie dni aktywności sportowej z sesjami treningowymi.  W pierwszym terminie 4-8.01.2021 dla grupy Młodzik i Orlik, w drugim 11-15.01.2021 dla grupy Trampkarz.

Uprzejmie informujemy, że obóz zimowy 2021 organizowany przez APN Victoria, odbędzie się w pierwszym tygodniu ferri Morawieckiego w terminie 3.01-9.01.2021, Jura Krakowsko- Częstochowska, HOTEL- RESTAURACJA „PLANETA” Miechów- Charsznica ul. Żarnowiecka 45 A.

 

Grupa ŻAK, czwartek 17.09.2020 o godz 18:45 podczas treningu i po jego zakończeniu będą obowiązkowe badania lekarskie do karty zdrowia zawodnika. Jeżeli wynik badań będzie pozytywny to uprawnia zawodnika do udziału w meczach i treningach. Karta będzie ważna przez 12 miesięcy, Koszt badania 50 zł.

Obóz piłkarski zaczynamy 23 sierpnia obiadem, zbiórka pod klubem Victoria o godz. 10:00 Wyjazd 10:30.

Prosimy o zabranie odzieży sportowej do treningów (koszulki, odzież termiczna, spodenki, getry, dresy, kąpielówki). Obuwie piłkarskie: korki, halowe, turf. Rzeczy osobiste: maseczki ochronne i płyn do dezynfekcji, odzież na co dzień, bielizna, kosmetyki (żel pod prysznic, szczoteczka, pasta...).

Kuratoria oświaty przyjmują zgłoszenia na wyjazdy dzieci, więc i my przygotowaliśmy ofertę obozu letniego. Wszystkie informacje w zakładce obozy.

Od wtorku 5 maja wznawiamy treningi wszystkich grup w naszej szkółce. Dostosowujemy system szkoleń do wytycznych ministerstwa sportu, więc treningi będą wyglądały inaczej niż dotychczas. Najważniejsze, że możemy znowu dbać o formę i zdrowie podczas zajęć na świeżym powietrzu.

Drodzy rodzice, dzieci, członkowie klubu APN VICTORIA,

Informujemy, że związku z obecną sytuacją i krokami podjętymi w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, treningi w szkółce dla wszystkich grup zostają zawieszone. Będziemy na bieżąco informować o zmieniającej się sytuacji.


Akademia Piłki Nożnej Victoria

Piłka nożna to nasza pasja. Radość pracy z dziećmi to nasza misja. Odwiedźcie nas, zapraszamy do wspólnej zabawy z piłką!

Akademia Piłki Nożnej Victoria powstała z pasji do piłki i miłości do dzieci. Chcemy pomagać i wspierać rodziców w radzeniu sobie z ich pociechami i wspierać pociechy w radzeniu sobie z rodzicami.© Copyright 2020. Akademia Piłki Nożnej Victoria.
Wykonanie: 2infinity
Nasi partnerzy:Partner techniczny Akademii: