Soccer Club Victoria
Soccer Club Victoria

APN VICTORIA - Rekrutacja trwa!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chłopców i dziewczynki z następujących roczników:


Skrzat 2015 2016
Żak 2013 2014
Orlik 2011 2012
Młodzik 2009 2010
Trampkarz 2007 2008
Junior 2005 2006 / 2007

Dowiedz się więcej »

 

Wypełnij formularz i zostań członkiem naszego klubu!

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Odpowiednio przygotowana i doświadczona kadra dba o rozwój podopiecznych Akademii Piłki Nożnej Victoria .Krzysztof Wojciechowski – współzałożyciel szkółki, trener

Od dziecka związany ze sportem. Od 7 roku życia trenował w Wiśle Kraków. Grał w reprezentacji Polski i Krakowa w juniorskich kategoriach wiekowych. Z drużyną juniorów Wisły Kraków 3-krotnie zdobył mistrzostwo Krakowa.
W 1997 roku otrzymał CERTYFIKAT ukończenia szkółki piłkarskiej Wisły we wszystkich grupach wiekowych, do juniora starszego. Ukończył kurs instruktora sportu z zakresu piłki nożnej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, jest trenerem z licencją UEFA A.

Kluby piłkarskie:
Wisła Kraków, Wawel Kraków, Bronowianka, Śledziejowice, Michałowianka, Victoria Kraków.Rafał Kwieciński – współzałożyciel szkółki, koordynator

Piłka nożna, to jego życie. Wychowanek klubu Hutnik Kraków, w którym trenował od 8 roku życia. Z drużyną juniorów Hutnika zdobył mistrzostwo Polski.
Jako senior reprezentował kluby polskiej ekstraklasy. Brał udział w rozgrywkach UEFA Ligii Europejskiej.
Pracę z dziećmi zaczął w USA, trenując podopiecznych klubu Chicago Eagles. 

Kluby piłkarskie:
Hutnik Kraków, Proszowianka Proszowice, Dalin Myślenice, Hutnik Kraków, Wawel Kraków, Ruch Chorzów, Chicago Eagles, Górnik Wieliczka, EB Streymur, Victoria Kraków.

 

Łukasz Wołczyk - trener 

 

Sebastian Łuszczek - trener

 

Bartosz Karwowski - trener

 

Tomasz Woźniak - trener bramkarzy


Akademia Piłki Nożnej Victoria

Piłka nożna to nasza pasja. Radość pracy z dziećmi to nasza misja. Odwiedźcie nas, zapraszamy do wspólnej zabawy z piłką!

Akademia Piłki Nożnej Victoria powstała z pasji do piłki i miłości do dzieci. Chcemy pomagać i wspierać rodziców w radzeniu sobie z ich pociechami i wspierać pociechy w radzeniu sobie z rodzicami.© Copyright 2020. Akademia Piłki Nożnej Victoria.
Wykonanie: 2infinity
Nasi partnerzy:Partner techniczny Akademii: