Soccer Club Victoria
Soccer Club Victoria

APN VICTORIA - Rekrutacja trwa!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chłopców i dziewczynki z następujących roczników:


Skrzat 2014 2015 2016
Żak 2012 2013
Orlik 2010 2011
Młodzik 2008 2009
Trampkarz 2006 2007
Junior 2005 2004

Dowiedz się więcej »

Odpowiednio przygotowana i doświadczona kadra dba o rozwój podopiecznych klubu SC Victoria.Krzysztof Wojciechowski – współzałożyciel szkółki, trener

Od dziecka związany ze sportem. Od 7 roku życia trenował w Wiśle Kraków. Grał w reprezentacji Polski i Krakowa w juniorskich kategoriach wiekowych. Z drużyną juniorów Wisły Kraków 3-krotnie zdobył mistrzostwo Krakowa.
W 1997 roku otrzymał CERTYFIKAT ukończenia szkółki piłkarskiej Wisły we wszystkich grupach wiekowych, do juniora starszego. Ukończył kurs instruktora sportu z zakresu piłki nożnej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, jest trenerem z licencją UEFA A.

Kluby piłkarskie:
Wisła Kraków, Wawel Kraków, Bronowianka, Śledziejowice, Michałowianka, Victoria Kraków.Rafał Kwieciński – współzałożyciel szkółki, koordynator

Piłka nożna, to jego życie. Wychowanek klubu Hutnik Kraków, w którym trenował od 8 roku życia. Z drużyną juniorów Hutnika zdobył mistrzostwo Polski.
Jako senior reprezentował kluby polskiej ekstraklasy. Brał udział w rozgrywkach UEFA Ligii Europejskiej.
Pracę z dziećmi zaczął w USA, trenując podopiecznych klubu Chicago Eagles. 

Kluby piłkarskie:
Hutnik Kraków, Proszowianka Proszowice, Dalin Myślenice, Hutnik Kraków, Wawel Kraków, Ruch Chorzów, Chicago Eagles, Górnik Wieliczka, EB Streymur, Victoria Kraków.

 

 

Łukasz Wołczyk - trener 

 

Sebastian Łuszczek - trener

 

Bartosz Karwowski - trener

 

Tomasz Woźniak - trener bramkarzy


Akademia Piłki Nożnej Victoria

Piłka nożna to nasza pasja. Radość pracy z dziećmi to nasza misja. dwiedźcie nas, zapraszamy do wspólnej zabawy z piłką!

Akademia Piłki Nożnej Victoria powstała z pasji do piłki i miłości do dzieci. Chcemy pomagać i wspierać rodziców w radzeniu sobie z ich pociechami i wspierać pociechy w radzeniu sobie z rodzicami.
Nasi partnerzy:© Copyright 2020. Akademia Piłki Nożnej Victoria.