Soccer Club Victoria
Soccer Club Victoria

APN VICTORIA - Rekrutacja trwa!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chłopców i dziewczynki z następujących roczników:

 

Koordynator Akademii

Rafał Kwieciński tel.: 882 182 162

 

Koordynator grup Orlik, Żak, Skrzat.

Bartosz Karwowski tel.: 793 763 030

Skrzat 2016 / 2017 / 2018
Żak 2014 2015
Orlik 2012 2013

 

Koordynator grup: Młodzik, Trampkarz, Junior.

Krzysztof Wojciechowski tel.: 608 876 604

Młodzik 2010 2011
Trampkarz 2008 2009
Junior  2006 / 2007

 

Dowiedz się więcej »

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO UMOWY CZŁONKOSTWA W KLUBIE

 

"Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka."
Te piękne i mądre słowa Janusza Korczaka to nasze motto.

Akademia Piłki Nożnej Victoria powstała z pasji do piłki i miłości do dzieci. Chcemy pomagać i wspierać rodziców w radzeniu sobie z ich pociechami i wspierać pociechy w radzeniu sobie z rodzicami :-)

"Nie ma dzieci – są ludzie; ale o innej skali pojęć, innym zasobie doświadczenia, innych popędach, innej grze uczuć. Pamiętaj, że my ich nie znamy."
Janusz Korczak

Poprzez zabawę uczymy współpracy, współdziałania w grupie, zasad dobrego wychowania, fair play, organizacji, odpowiedzialności i radości z tego, co robimy. Przynależność do naszego klubu, oraz gry i zabawy z piłką przygotowują dzieci do radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych.

W naszej szkółce zajęcia odbywają się w atmosferze zabawy i radości. Bez stresu, bez nadmiernych ambicji czy presji. Od początku zajęć z dziećmi dbamy o ich komfort i rozwój mentalny jak i fizyczny.
Rozwijamy ich koordynację ruchową, świadomość własnych możliwości. Następnie podnosimy i szlifujemy umiejętności naszych podopiecznych wg ich indywidualnych predyspozycji.

Naszym jedynym celem jest doskonałe samopoczucie dzieci. Nie mamy innych oczekiwań.

Wszystkich obowiązują jednakowe zasady, jednak mamy świadomość tego, że każda z pociech wymaga indywidualnego podejścia.

Sukcesy osiągać będą Ci, którzy kochają to, co robią. Dabamy o to, aby dzieci pokochały nasz klub i treningi, tak jak my.

Nic nie sprawi nam większej radości, jak obserwowanie w przyszłości sukcesów dzieci zarówno życiowych jak i na boisku.

 


Akademia Piłki Nożnej Victoria

Piłka nożna to nasza pasja. Radość pracy z dziećmi to nasza misja. Odwiedźcie nas, zapraszamy do wspólnej zabawy z piłką!

Akademia Piłki Nożnej Victoria powstała z pasji do piłki i miłości do dzieci. Chcemy pomagać i wspierać rodziców w radzeniu sobie z ich pociechami i wspierać pociechy w radzeniu sobie z rodzicami.© Copyright 2023. Akademia Piłki Nożnej Victoria.
Wykonanie: 2infinity
Nasi partnerzy:Partner techniczny Akademii: