Soccer Club Victoria
Soccer Club Victoria

APN VICTORIA - Rekrutacja trwa!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chłopców i dziewczynki z następujących roczników:


Skrzat 2014 2015 2016
Żak 2012 2013
Orlik 2010 2011
Młodzik 2008 2009
Trampkarz 2006 2007
Junior 2005 2004

Dowiedz się więcej »

"Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka."
Te piękne i mądre słowa Janusza Korczaka to nasze motto.

Szkółka piłkarska Soccer Club Victoria powstała z pasji do piłki i miłości do dzieci. Chcemy pomagać i wspierać rodziców w radzeniu sobie z ich pociechami i wspierać pociechy w radzeniu sobie z rodzicami :-)

Soccer Club Victoria"Nie ma dzieci – są ludzie; ale o innej skali pojęć, innym zasobie doświadczenia, innych popędach, innej grze uczuć. Pamiętaj, że my ich nie znamy."
Janusz Korczak

Poprzez zabawę uczymy współpracy, współdziałania w grupie, zasad dobrego wychowania, fair play, organizacji, odpowiedzialności i radości z tego, co robimy. Przynależność do naszego klubu, oraz gry i zabawy z piłką przygotowują dzieci do radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych.

W naszej szkółce zajęcia odbywają się w atmosferze zabawy i radości. Bez stresu, bez nadmiernych ambicji czy presji. Od początku zajęć z dziećmi dbamy o ich komfort i rozwój mentalny jak i fizyczny.
Rozwijamy ich koordynację ruchową, świadomość własnych możliwości. Następnie podnosimy i szlifujemy umiejętności naszych podopiecznych wg ich indywidualnych predyspozycji.

Naszym jedynym celem jest doskonałe samopoczucie dzieci. Nie mamy innych oczekiwań.

Wszystkich obowiązują jednakowe zasady, jednak mamy świadomość tego, że każda z pociech wymaga indywidualnego podejścia.

Sukcesy osiągać będą Ci, którzy kochają to, co robią. Dabamy o to, aby dzieci pokochały nasz klub i treningi, tak jak my.

Nic nie sprawi nam większej radości, jak obserwowanie w przyszłości sukcesów dzieci zarówno życiowych jak i na boisku.

 


Akademia Piłki Nożnej Victoria

Piłka nożna to nasza pasja. Radość pracy z dziećmi to nasza misja. dwiedźcie nas, zapraszamy do wspólnej zabawy z piłką!

Akademia Piłki Nożnej Victoria powstała z pasji do piłki i miłości do dzieci. Chcemy pomagać i wspierać rodziców w radzeniu sobie z ich pociechami i wspierać pociechy w radzeniu sobie z rodzicami.
Nasi partnerzy:© Copyright 2020. Akademia Piłki Nożnej Victoria.