Soccer Club Victoria
Soccer Club Victoria

APN VICTORIA - Rekrutacja trwa!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chłopców i dziewczynki z następujących roczników:


Skrzat 2016 / 2017 / 2018
Żak 2014 2015
Orlik 2012 2013
Młodzik 2010 2011
Trampkarz 2008 2009
Junior  2006 / 2007

Dowiedz się więcej »

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO UMOWY CZŁONKOSTWA W KLUBIE

 

Zwycięstwo Victorii na koniec rundy jesiennej

W poniedziałek 25.10 o godz. 15.15 rozegraliśmy ostatni mecz rundy jesiennej z Armaturą. Zawodnicy Victorii pomimo mroźnej pogody i braku kontuzjowanych zawodników, świetnie sobie radzili:). Od początku byliśmy drużyna lepszą, stwarzaliśmy wiele podbramkowych sytuacji i potrafiliśmy kontrolować wynik do ostatniej minuty meczu. Strzelcem dwóch bramek był Mikołaj Klimek, najlepszy zawodnik tego dnia. Cała drużyna zasługuje na słowa uznania, ponieważ świetnie broniła dostępu do swojej bramki nie tracąc żadnego gola. Po meczu wszyscy wrócili do klubu Victoria, gdzie czekała na nich niespodzianka za świetne wyniki w tej rundzie:). Stoły zastawione pizzami, które zniknęły w mgnieniu oka. Ciekawe, były takie smaczne ?, a może byli tacy głodni....... Serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców, a w szczególności dla Pani Agnieszki Zębali za organizacje tego małego przyjęcia:). Teraz zaczynamy już przygotowania do Halowych Mistrzostw i życzę zawodnikom, takiej samej dobrej zabawy jak w rozgrywkach ligowych 2014/2015:)

 

Gratulacje od trenerów

Skład: Krzysztof Kaczmarek, Paweł Zębala, Patryk Pindel, Mateusz Wolak, Karol Kukulski, Michał Korzeniowski, Mikołaj Klimek, Eryk Kwieciński, Maciej Pańszczyk, Kuba Fronc. 

 

Trener Krzysiek.                                                                                                                       2014-11-06


Akademia Piłki Nożnej Victoria

Piłka nożna to nasza pasja. Radość pracy z dziećmi to nasza misja. Odwiedźcie nas, zapraszamy do wspólnej zabawy z piłką!

Akademia Piłki Nożnej Victoria powstała z pasji do piłki i miłości do dzieci. Chcemy pomagać i wspierać rodziców w radzeniu sobie z ich pociechami i wspierać pociechy w radzeniu sobie z rodzicami.© Copyright 2020. Akademia Piłki Nożnej Victoria.
Wykonanie: 2infinity
Nasi partnerzy:Partner techniczny Akademii: