Soccer Club Victoria
Soccer Club Victoria

APN VICTORIA - Rekrutacja trwa!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chłopców i dziewczynki z następujących roczników:

 

Koordynator Akademii

Rafał Kwieciński tel.: 882 182 162

 

Koordynator grup Orlik, Żak, Skrzat.

Bartosz Karwowski tel.: 793 763 030

Skrzat 2016 / 2017 / 2018
Żak 2014 2015
Orlik 2012 2013

 

Koordynator grup: Młodzik, Trampkarz, Junior.

Krzysztof Wojciechowski tel.: 608 876 604

Młodzik 2010 2011
Trampkarz 2008 2009
Junior  2006 / 2007

 

Dowiedz się więcej »

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO UMOWY CZŁONKOSTWA W KLUBIE

 

Victoria nadal niepokonana:)!!!

 19.10.14 r. o godzinie 11:30 spotkały się po raz pierwszy w MLM dwie zaprzyjaźnione oraz sąsiadujące ze sobą szkółki piłkarskie. Każda z drużyn chciała wygrać nie zapominając o duchu sportowej rywalizacji, grając bardzo fair wobec siebie. Oczywiście nie brakowało walki i ostrych starć. Początek należał do Victorii, która stworzyła dwie doskonałe okazje strzeleckie. W pierwszej zabrakło szczęścia Wiktorowi Wojciechowskiemu, a w drugiej będącego ostatnio w wysokiej formie strzeleckiej Oskarowi Stoczkowi. Końcówka I połowy należała do drużyny Borku, która przejęła inicjatywę. Widać było, że zawodnicy parę lat dłużej trenują i mają większe doświadczenie w utrzymywaniu się przy piłce. Tak wyglądało, również 10 pierwszych minut II połowy. Jednak zawodnicy Victorii zaczęli groźnie kontratakować i w końcu UDAŁO SIĘ:). Świetną akcję wypracowała cała drużyna, która poprzez szybkie przesunięcie wszystkich formacji na połowę przeciwnika,  potrafiła utrzymać się przy piłce i zakończyła ją pięknym strzałem za linii pola karnego. Oskar Stoczek posłał piłkę w okienko bramki Borku. BRAWO 1:0 dla naszej dzielnie grającej drużyny. Victoria walczyła jak lwy i chciała wygrać, niestety zabrakło trochę szczęścia w końcówce II połowy, a dosłownie 5 min abyśmy odnieśli upragnione zwycięstwo. Drużyna Borku wyrównała, wynik nie uległ już zmianie. Osobiście jako trener drużyny Młodzików Victorii chciałem podziękować zawodnikom za świetną sportową rywalizacje oraz życzę jak najwięcej sukcesów sportowych obu drużynom. Nsza drużyna pokazała świetną agresywną grę do ostatniego gwizdka sędziego, co dało nam już wiele punktów w meczach ligowych:) Brawo, oby nigdy nie zabrakło Wam woli walki :)

 

Gratulacje od trenerów 

 

Skład: Krzysztof Kaczmarek, Mateusz Wolak, Mikołaj Klimek, Dawid Pindel, Patryk Pindel, Eryk Kwieciński, Oskar Stoczek, Maciej Pańszczyk, Paweł Zębala, Michał Korzeniowski, Wiktor Wojciechowski.           

 

Trener Krzysiek                                                                                                                            2014-20-24


Akademia Piłki Nożnej Victoria

Piłka nożna to nasza pasja. Radość pracy z dziećmi to nasza misja. Odwiedźcie nas, zapraszamy do wspólnej zabawy z piłką!

Akademia Piłki Nożnej Victoria powstała z pasji do piłki i miłości do dzieci. Chcemy pomagać i wspierać rodziców w radzeniu sobie z ich pociechami i wspierać pociechy w radzeniu sobie z rodzicami.© Copyright 2020. Akademia Piłki Nożnej Victoria.
Wykonanie: 2infinity
Nasi partnerzy:Partner techniczny Akademii: