Soccer Club Victoria
Soccer Club Victoria

APN VICTORIA - Rekrutacja trwa!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chłopców i dziewczynki z następujących roczników:


Skrzat 2016 / 2017 / 2018
Żak 2014 2015
Orlik 2012 2013
Młodzik 2010 2011
Trampkarz 2008 2009
Junior  2006 / 2007

Dowiedz się więcej »

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO UMOWY CZŁONKOSTWA W KLUBIE

 

Piąte zwycięstwo stało się faktem, BRAWO!!!!

 

W Dzień Nauczyciela, wtorkowe popołudnie zmierzyliśmy się z drużyną Dąbskiego. Od początku spotkania Victoria była zespołem prowadzącym grę, rozważnie broniła dostepu do bramki, a w ataku, raz za razem stwarzała sobie bramkowe sytuacje. Najlepiej wyregulowane celowniki:) mieli Oskar Stoczek potwierdzając dobrą dyspozycję strzelecką w kolejnym meczu i Mikołaj Klimek. Obaj ustrzelili po hattricku. Gratulacje za piąte zwycięstwo z rzędu. Teraz zapraszamy wszystkich kibiców Victorii na mecz derbowy z KS Borek. 

 

Skład: Krzysztof Kaczmarek, Mateusz Wolak, Mikołaj Klimek, Dawid Pindel, Patryk Pindel, Eryk Kwieciński, Oskar Stoczek, Maciej Pańszczyk, Paweł Zębala, Krzysztof Poprawski, Karol Kukulski.           

Trener Krzysiek                                                                                


Akademia Piłki Nożnej Victoria

Piłka nożna to nasza pasja. Radość pracy z dziećmi to nasza misja. Odwiedźcie nas, zapraszamy do wspólnej zabawy z piłką!

Akademia Piłki Nożnej Victoria powstała z pasji do piłki i miłości do dzieci. Chcemy pomagać i wspierać rodziców w radzeniu sobie z ich pociechami i wspierać pociechy w radzeniu sobie z rodzicami.© Copyright 2020. Akademia Piłki Nożnej Victoria.
Wykonanie: 2infinity
Nasi partnerzy:Partner techniczny Akademii: