Soccer Club Victoria
Soccer Club Victoria

APN VICTORIA - Rekrutacja trwa!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chłopców i dziewczynki z następujących roczników:


Skrzat 2016 / 2017 / 2018
Żak 2014 2015
Orlik 2012 2013
Młodzik 2010 2011
Trampkarz 2008 2009
Junior  2006 / 2007

Dowiedz się więcej »

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO UMOWY CZŁONKOSTWA W KLUBIE

 

Zwycięska passa, ciąg dalszy !!!


Tym razem na swoich obiektach, gościliśmy drużynę GrzegórzeckiegoGo. Mecz był zacięty do ostatniego gwizdka sędziego. Od początku spotkania próbowaliśmy przejąć inicjatywę na boisku ale tego dnia cały mecz musieliśmy gonić wynik. Straciliśmy bramkę już na samym początku. Wyrównaliśmy po składnej akcji, którą wykończył strzałem Oskar Stoczek. Gdy wydawało się, że zaczynamy znowu kontrolować spotkanie przytrafił nam się kolejny błąd w formacji defensywnej i przegrywaliśmy 2:1. Ale Victoria ma wybornego strzelca Oskara Stoczka, który pod koniec pierwszej połowy doprowadza do remisu. Drugą połowę zaczynamy po raz kolejny nerwowo, gramy niedokładnie i przeciwnik to wykorzystał strzelając trzecią bramkę. Wynik 3:2 dla zespołu gości zadziałała pozytywnie na Victorię, zaczęliśmy dominować na boisku, w obronie i ataku. Z minuty na minutę kreowaliśmy ładne akcje za sprawą świetnie grającego tego dnia Macieja Pańszczyka, który raz za razem zagrażał bramce przeciwnika. Po jednej z akcji wywalczyliśmy rzut rożny, piłkę zacentrował Mikołaj Klimek, a bramkę głową strzelił nasz środkowy obrońca Dawid Pindel, brawo!!!. W końcu udało się wykorzystać stały fragment gry, który ćwiczymy na treningach:). Pod koniec drugiej połowy ponownie z rzutu rożnego egzekwowanego przez Mikołaja Klimka gola na miarę trzech puktów strzelił znowu Dawid Pindel. Po chwili sędzia zakończył zawody, a czwarte kolejne zwycięstwo naszej drużyny stało się faktem. Brawo dla zawodników i rodziców, którzy tego dnia byli bardzo aktywni w dopingowaniu naszej drużyny. Oby taka atmosfera była na każdym naszym meczu:).


Gratulacje od trenerów:)


Skład: Krzysztof Kaczmarek, Mateusz Wolak, Mikołaj Klimek, Dawid Pindel, Patryk Pindel, Eryk Kwieciński, Oskar Stoczek, Maciej Pańszczyk, Paweł Zębala, Krzysztof Poprawski, Karol Kukulski.
Trener Krzysiek


Akademia Piłki Nożnej Victoria

Piłka nożna to nasza pasja. Radość pracy z dziećmi to nasza misja. Odwiedźcie nas, zapraszamy do wspólnej zabawy z piłką!

Akademia Piłki Nożnej Victoria powstała z pasji do piłki i miłości do dzieci. Chcemy pomagać i wspierać rodziców w radzeniu sobie z ich pociechami i wspierać pociechy w radzeniu sobie z rodzicami.© Copyright 2020. Akademia Piłki Nożnej Victoria.
Wykonanie: 2infinity
Nasi partnerzy:Partner techniczny Akademii: