Soccer Club Victoria
Soccer Club Victoria

APN VICTORIA - Rekrutacja trwa!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chłopców i dziewczynki z następujących roczników:


Skrzat 2016 / 2017 / 2018
Żak 2014 2015
Orlik 2012 2013
Młodzik 2010 2011
Trampkarz 2008 2009
Junior  2006 / 2007

Dowiedz się więcej »

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO UMOWY CZŁONKOSTWA W KLUBIE

 

Turniej numer trzy.

W sobotę 11 pażdziernika gospodarzem turnieju była Jadwiga, która swoje mecze rozgrywa na sztucznej nawierzchni typu orlik. Tym razem Victoria rozegrała trzy mecze. Z pierwszym przeciwnikiem, Bieżanowianką przegraliśmy 4:3. Bramki zdobywali: TYLUŚ, MANIUŚ i KWIATEK.

Następne spotkanie z Basztą zakończyliśmy porażką 2:1. Gola strzelił KWIATEK.

Ostatnie zawody graliśmy z Jadwigą, z którą Victoria bardzo chciała wygrać. Mimo prowadzenia przez większą część meczu, przegraliśmy jedną bramką, wynik 5:4 dla gospodarza. Strzelcami goli dla naszej drużyny byli: TYLUŚ i KWIATEK-3.

Kochani Żacy Victorii, jesteście wspaniali. Pokazaliście wszystkim, że grając tylko w siedmio osobowym składzie bez żadnej zmiany, dajecie radę dzielnie stawić czoła każdemu rywalowi. Jako wasz Trener cytuję; "czapki z głów"

Skład: LIPOWICZ Tymoteusz, SZCZYRBAK Grzegorz, MANIEK Jakub, BABIŚ Jakub, MICHAŁEK Kacper, KWIECINSKI Eryk, TYLEK Bartłomiej.


Trener Rafał


Akademia Piłki Nożnej Victoria

Piłka nożna to nasza pasja. Radość pracy z dziećmi to nasza misja. Odwiedźcie nas, zapraszamy do wspólnej zabawy z piłką!

Akademia Piłki Nożnej Victoria powstała z pasji do piłki i miłości do dzieci. Chcemy pomagać i wspierać rodziców w radzeniu sobie z ich pociechami i wspierać pociechy w radzeniu sobie z rodzicami.© Copyright 2020. Akademia Piłki Nożnej Victoria.
Wykonanie: 2infinity
Nasi partnerzy:Partner techniczny Akademii: