Soccer Club Victoria
Soccer Club Victoria

APN VICTORIA - Rekrutacja trwa!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chłopców i dziewczynki z następujących roczników:


Skrzat 2016 / 2017 / 2018
Żak 2014 2015
Orlik 2012 2013
Młodzik 2010 2011
Trampkarz 2008 2009
Junior  2006 / 2007

Dowiedz się więcej »

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO UMOWY CZŁONKOSTWA W KLUBIE

 

W słoneczne, niedzielne południe, spotkaliśmy się na kolejnym turnieju organizowanym na boisku KS Bieżanowianka. Victoria rozegrała tylko dwa mecze, ponieważ drużyna Jadwigi nie dotarła na turniej. Pierwszym przeciwnikiem był zespół gospodarzy. Mecz zakończył się remisem3:3, a strzelcami bramek byli: KWIECIŃSKI Eryk, TYLEK Bartłomiej i BABIŚ Jakub. 

KS Baszta to był nasz drugi przeciwnik, z którym przegraliśmy 4:3. Ten mecz trzymał w niapięciu do samego końca. Akcja za akcję, strzał za strzałem, było widać, że zawodnicy Victorii bardzo chcą wygrać. Świetnie w bramce bronił nasz TYMEK, a gole zdobywali TYLEK Bartłomiej i GIL Kacper-2. Każdy z was pokazał, jaką radość sprawia wam gra w piłkę nożna. 

 

Pamiętajcie, trening czyni mistrza.

 

BRAWO !!!


Skład: LIPOWICZ Tymoteusz, SZCZYRBAK Grzegorz, MANIEK Jakub, BABIŚ Jakub, MICHAŁEK Kacper, KWIECINSKI Eryk, TYLEK Bartłomiej, ZIEMSKI Dawid, GIL Kacer.

 
Trener Rafał


Akademia Piłki Nożnej Victoria

Piłka nożna to nasza pasja. Radość pracy z dziećmi to nasza misja. Odwiedźcie nas, zapraszamy do wspólnej zabawy z piłką!

Akademia Piłki Nożnej Victoria powstała z pasji do piłki i miłości do dzieci. Chcemy pomagać i wspierać rodziców w radzeniu sobie z ich pociechami i wspierać pociechy w radzeniu sobie z rodzicami.© Copyright 2020. Akademia Piłki Nożnej Victoria.
Wykonanie: 2infinity
Nasi partnerzy:Partner techniczny Akademii: