Soccer Club Victoria
Soccer Club Victoria

APN VICTORIA - Rekrutacja trwa!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chłopców i dziewczynki z następujących roczników:


Skrzat 2016 / 2017 / 2018
Żak 2014 2015
Orlik 2012 2013
Młodzik 2010 2011
Trampkarz 2008 2009
Junior  2006 / 2007

Dowiedz się więcej »

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO UMOWY CZŁONKOSTWA W KLUBIE

 

Zwycięska passa młodzików Victorii trwa !!


Trudne warunki postawiła nam drużyna Nadwiślanu w sobotnim meczu. Wynik do końca był rzeczą otwartą dla obu drużyn, a świetna postawa naszego bramkarza Krzysztofa Kaczmarczyka pozwoliła nam wygrać spotkanie. Od początku zawodnikom Victorii grało się bardzo trudno, ponieważ większość z nich miała pierwszy raz okazję zagrać na sztucznej nawierzchni. Widać było nerwowość oraz brak dokładności i płynności w grze. Na pocztku I połowy bardzo pechowo straciliśmy bramkę po szybkiej kontrze Nadwiślanu. Na wyrównującą bramkę nie czekaliśmy długo. Wiktor Wojciechowski pewnym strzałem z rzutu karnego pokonał bramkarza gospodarzy. II połowa zaczęła się dla nas bardzo dobrze, przejęliśmy inicjatywę i praktycznie musieliśmy tylko uważać na szybkie kontry przeciwnika. W końcowych minutach meczu, na indywidualną akcje zdecydował się Wiktor Wojciechowski. Pięknym dryblingiem minął dwóch przeciwników i podał prostopadłą piłkę do Mateusza Wolaka, który precyzyjnym strzałem dał Victorii zwycięstwo. Cieszą kolejne 3 punkty naszej drużyny ale musimy pamiętać jak wiele pracy oraz wysiłku zostawionego na treningach czeka jeszcze tych chłopców aby ich gra była na najwyższym poziomie.


BRAWO !!!


Skład: Krzysztof Kaczmarek, Mateusz Wolak, Mikołaj Klimek, Wiktor Wojciechowski, Dawid Pindel, Patryk Pindel, Eryk Kwieciński, Oskar Stoczek, Michał Korzeniowski, Maciej Pańszczyk, Paweł Zębala. 


Trener Krzysiek                              


Akademia Piłki Nożnej Victoria

Piłka nożna to nasza pasja. Radość pracy z dziećmi to nasza misja. Odwiedźcie nas, zapraszamy do wspólnej zabawy z piłką!

Akademia Piłki Nożnej Victoria powstała z pasji do piłki i miłości do dzieci. Chcemy pomagać i wspierać rodziców w radzeniu sobie z ich pociechami i wspierać pociechy w radzeniu sobie z rodzicami.© Copyright 2020. Akademia Piłki Nożnej Victoria.
Wykonanie: 2infinity
Nasi partnerzy:Partner techniczny Akademii: