Soccer Club Victoria
Soccer Club Victoria

APN VICTORIA - Rekrutacja trwa!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chłopców i dziewczynki z następujących roczników:


Skrzat 2016 / 2017 / 2018
Żak 2014 2015
Orlik 2012 2013
Młodzik 2010 2011
Trampkarz 2008 2009
Junior  2006 / 2007

Dowiedz się więcej »

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO UMOWY CZŁONKOSTWA W KLUBIE

 

Zwycięstwo Młodzików Victorii

Kluczem do zwycięstwa na najwyższym szczeblu rozgrywek piłkarskich zawsze była i jest konsekwentna oraz dobrze zorganizowana gra w obronie.

Nie chodzi tutaj tylko o formacje defensywną ale o mądre bronienie się całego zespołu. SC Victoria pokazała w tym meczu jak z wielkim poświęceniem potrafią bronić dostepu do własnej bramki. Należy pochwalić i wyróżnić wszystkich zawodników, a w szczególności bramkarza i całą linie obrony:). Po przejęciu piłki potrafili pięknie wyprowadzać groźne kontry wykorzystując boczne sektory boiska, gdzie bardzo dobrze spisywali się nasi skrzydłowi. Tak właśnie strzeliliśmy upragnioną, wyrównująca bramkę:). Prostopadłą piłkę otwierająca drogę do bramki Hutnika zagrał Krzysztof Poprawski, a świetnym precyzyjnym strzałem popisał się Oskar Stoczek. Od tego momentu nasza drużyna zaczęła przejmować inicjatywę na boisku. Do końca zawodów zostało około 10 minut i wszyscy już myśleli, że mecz zakończy się remisem. W doliczonym czasie gry wyszliśmy z zabójczą kontrą, Oskar Stoczek zagrał prostopadłą piłkę do Wiktora Wojciechowskiego, który wbiegając w pole karne potrafił z zimna krwią jak prawdziwy egzekutor strzelić bramkę, po której cała drużyna WPADŁA W EUFORIĘ:) BRAWO, BRAWO i jeszcze raz BRAWO.Takie mecze pokazują jak świetna i zgrana drużyna powstaje w klubie SC Victoria:).

To zwycięstwo sprawiło podwójną radość i powód do dumy Tranara Rafała, który jest wychowankiem Hutnika Kraków.

 

Gratulacje

 

Skład: Krzysztof Kaczmarek, Mateusz Wolak, Mikołaj Klimek, Wiktor Wojciechowski, Karol Kukulski, Dawid Pindel, Patryk Pindel, Eryk Kwieciński, Oskar Stoczek, Krzysztof Poprawski, Michał Korzeniowski, Maciej Pańszczyk, Paweł Zębala.

 

Trener Krzysztof


Akademia Piłki Nożnej Victoria

Piłka nożna to nasza pasja. Radość pracy z dziećmi to nasza misja. Odwiedźcie nas, zapraszamy do wspólnej zabawy z piłką!

Akademia Piłki Nożnej Victoria powstała z pasji do piłki i miłości do dzieci. Chcemy pomagać i wspierać rodziców w radzeniu sobie z ich pociechami i wspierać pociechy w radzeniu sobie z rodzicami.© Copyright 2020. Akademia Piłki Nożnej Victoria.
Wykonanie: 2infinity
Nasi partnerzy:Partner techniczny Akademii: