Soccer Club Victoria
Soccer Club Victoria

APN VICTORIA - Rekrutacja trwa!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chłopców i dziewczynki z następujących roczników:


Skrzat 2016 / 2017 / 2018
Żak 2014 2015
Orlik 2012 2013
Młodzik 2010 2011
Trampkarz 2008 2009
Junior  2006 / 2007

Dowiedz się więcej »

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO UMOWY CZŁONKOSTWA W KLUBIE

 

Pierwszy turniej szkoleniowy Żaków został rozegrany w sobotę 30 września na Victorii. Pogoda w tym dniu nas nie rozpieszczała.

Od samego rana padało. Całe zawody stały pod zankiem zapytania, będziemy grać czy nie. Po naradzie z trenerami wszystkich drużyn, decyzja zapadła GRAMY! Drużyny SC Victoria, KS Baszta, KS Bieżanowianka, PKS Jadwiga rozpoczęły przygotowania do turnieju i wtedy wyszło piękne słoneczko. Zaczynamy! W pierwszym meczu Victoria uległa KS Baszta 0:3. Drugie zawody przegraliśmy z Jadwigą 0:7, a ostatnie spotkanie z Bieżanowianką było bardzo emocjonujace i trzymało w napięciu do samego końca. Przegraliśmy 2:4. Bramki dla Victorii strzelili: Jan Praszczyk i Jakub Maniek. Cały turniej odbył się w bardzo miłej przyjaznej atmosferze, której towarzyszyły uśmiech, radość i łzy. Licznie zgromadzeni rodzice i kibice oklaskiwali i dopingowali swoje pociechy jak również ich drużyny.SC Victorii dziękuję za świetną zabawę. Miło było na was patrzeć jak dajecie z siebie 100 % zaangażowania w mecze. Tak trzymać, jastem z was dumny.


SKŁAD: LIPOWICZ Tymoteusz, MANIEK Jakub, SZCZYRBAK Grzegorz, MICHAŁEK Kacper, BABIŚ Jakub, GIL Kacper, TYLEK Bartłomiej, PRASZCZYK Jan, BENEDYK Oliver.


Trener RAFAŁ


Akademia Piłki Nożnej Victoria

Piłka nożna to nasza pasja. Radość pracy z dziećmi to nasza misja. Odwiedźcie nas, zapraszamy do wspólnej zabawy z piłką!

Akademia Piłki Nożnej Victoria powstała z pasji do piłki i miłości do dzieci. Chcemy pomagać i wspierać rodziców w radzeniu sobie z ich pociechami i wspierać pociechy w radzeniu sobie z rodzicami.© Copyright 2020. Akademia Piłki Nożnej Victoria.
Wykonanie: 2infinity
Nasi partnerzy:Partner techniczny Akademii: