Soccer Club Victoria
Soccer Club Victoria

APN VICTORIA - Rekrutacja trwa!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chłopców i dziewczynki z następujących roczników:

 

Koordynator Akademii

Rafał Kwieciński tel.: 882 182 162

 

Koordynator grup Orlik, Żak, Skrzat.

Bartosz Karwowski tel.: 793 763 030

Skrzat 2016 / 2017 / 2018
Żak 2014 2015
Orlik 2012 2013

 

Koordynator grup: Młodzik, Trampkarz, Junior.

Krzysztof Wojciechowski tel.: 608 876 604

Młodzik 2010 2011
Trampkarz 2008 2009
Junior  2006 / 2007

 

Dowiedz się więcej »

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO UMOWY CZŁONKOSTWA W KLUBIE

 

Drodzy rodzice, dzieci, członkowie klubu APN VICTORIA,

W dniu dzisiejszym 30.03.2020 kierujemy do Was ważny komunikat dotyczący COVID-19. Sytuacja z jaką aktualnie mamy do czynienia jest bezprecedensowa. Słyszymy to z resztą codziennie z mediów, jakichkolwiek, lub po prostu obserwując rzeczywistość dostrzegamy, że nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z podobną sytuacją. Myślimy o Was wszystkich i staramy się odnaleźć i działać na tyle, na ile przepisy oraz zdrowy rozsądek pozwalają. Biorąc pod uwagę niepewną sytuację materialną wielu z nas, jako Zarząd Klubu, podjęliśmy decyzję o zmniejszeniu obowiązującej składki członkowskiej z kwoty 110 zł. na 60 zł. za nadchodzący miesiąc - kwiecień 2020. Ze swej strony zapewniamy, że nadal dla Was jesteśmy, nadal pracujemy i dbamy oraz utrzymujemy nasze obiekty, z nadzieją, że wkrótce na naszych zielonych boiskach będzie znowu słychać Wasz radosny śmiech. Tęsknimy za widokiem Waszych uśmiechniętych twarzy. To właśnie Wasza chęć do uczestnictwa w treningach i rozgrywkach oraz dziecięcy entuzjazm, napędzały nas każdego dnia do działania. To sens istnienia naszego klubu. Dzisiaj gdy nie brakuje nam trosk, szczególnie mocno staramy się myśleć pozytywnie, pomimo przeciwności. Mamy nadzieję, że nasza decyzja będzie przez Was dobrze odebrana. Jednocześnie oficjalnie informujemy, że jeśli tylko macie ochotę wspierać klub składkami w pełnej kwocie, jaką do tej pory wpłacaliście, to też można i będziemy Wam ogromnie wdzięczni. Myślimy z nadzieją o przyszłości, planujemy zajęcia w lipcu oraz półkolonie dla tych, którzy będą spędzać wakacje w domu. Pozostaje nam tylko nadzieja na lepsze jutro. Tymczasem opracowaliśmy dla Was kilka pomysłów na aktywności w domu, z rodzicami. Będziemy wrzucać informacje do mediów społecznościowych, pozostańcie z nami w kontakcie. Jeśli macie do nas jakiekolwiek pytania lub chcecie porozmawiać, pamiętajcie, jesteśmy dla Was. ;) Prosimy zostańcie w domach, dbajcie o siebie i najbliższych. My dbamy o klub, aby powrót do zajęć był dla Was przyjemnością.

 

Wszystkim życzymy zdrowia :). Do zobaczenia

 

Rafał Kwieciński – Prezes

Krzysztof Wojciechowski – V-ce Prezes

 


Akademia Piłki Nożnej Victoria

Piłka nożna to nasza pasja. Radość pracy z dziećmi to nasza misja. Odwiedźcie nas, zapraszamy do wspólnej zabawy z piłką!

Akademia Piłki Nożnej Victoria powstała z pasji do piłki i miłości do dzieci. Chcemy pomagać i wspierać rodziców w radzeniu sobie z ich pociechami i wspierać pociechy w radzeniu sobie z rodzicami.© Copyright 2020. Akademia Piłki Nożnej Victoria.
Wykonanie: 2infinity
Nasi partnerzy:Partner techniczny Akademii: