Soccer Club Victoria
Soccer Club Victoria

APN VICTORIA - Rekrutacja trwa!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chłopców i dziewczynki z następujących roczników:


Skrzat 2016 / 2017 / 2018
Żak 2014 2015
Orlik 2012 2013
Młodzik 2010 2011
Trampkarz 2008 2009
Junior  2006 / 2007

Dowiedz się więcej »

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO UMOWY CZŁONKOSTWA W KLUBIE

 

OGŁOSZENIE STOWARZYSZENIA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ VICTORIA

Biorąc pod uwagę podwyżki kosztów związanych z codzienną działalnością klubu oraz cele statutowe stowarzyszenia, jesteśmy zmuszeni podnieść nieznacznie wysokość składki członkowskiej. Zgodnie z pkt. 12 umowy, informujemy, że od dnia 01.03.2020, comiesięczna składka członkowska wynosić będzie 110 zł (słownie: sto dziesięć złotych 00/100). Stale podnosimy jakość prowadzonych treningów, staramy się dokończyć inwestycję własną, jaką jest dodatkowe boisko do treningów. Bardzo zależy nam na zamontowaniu oświetlenia na naszych obiektach. Pozyskujemy dofinansowania, aby móc realizować te plany, niestety koszty, głównie mediów, rosną, podczas gdy dofinansowania są coraz skromniejsze. Po przeanalizowaniu kosztów jesteśmy zmuszeni podjąć taką decyzję. Ufamy, że nie będzie to dla członów klubu zbytnim obciążeniem. Zawsze kierujemy się dobrem dzieci, bezpieczeństwem oraz szczerością w prowadzeniu działalności.

Odpowiemy na wszystkie ewentualne pytania.

 

Pozdrawiamy serdecznie

Zarząd klubu A.P.N Victoria

 

 


Akademia Piłki Nożnej Victoria

Piłka nożna to nasza pasja. Radość pracy z dziećmi to nasza misja. Odwiedźcie nas, zapraszamy do wspólnej zabawy z piłką!

Akademia Piłki Nożnej Victoria powstała z pasji do piłki i miłości do dzieci. Chcemy pomagać i wspierać rodziców w radzeniu sobie z ich pociechami i wspierać pociechy w radzeniu sobie z rodzicami.© Copyright 2020. Akademia Piłki Nożnej Victoria.
Wykonanie: 2infinity
Nasi partnerzy:Partner techniczny Akademii: