Soccer Club Victoria

W dniu 15.02 zobaczyliśmy dwa oblicza młodzików Victorii. W pierwszym meczu z drużyna SL Salos zagraliśmy słabo, czasami tak jest, mówiąc żargonem piłkarskim, że drużyna nie wyszła z szatni i tak to wyglądało na boisku. Graliśmy bardzo niedokładnie, brakowało dynamiki i ruchliwości we wszystkich formacjach. Popełniane błędy nie przeszkodziły Victorii w strzeleniu bramki na 1:0 po indywidualnej akcji Wiktora Wojciechowskiego. Drużyna Salosu doprowadziła do wyrównania 1:1 w ostatniej minucie spotkania. Brak koncentracji zawodników Victorii w końcowych minutach meczu, kolejny raz kosztuje utratę trzech punktów. Szkoda, bo to był naprawdę dobry przeciwnik.

Drugi mecz z drużyna LKS Zieleniczanka to już zupełnie inne oblicze naszej drużyny. Graliśmy bardzo dobrze, wszystkie formacje zaczynając od bramkarza, a kończąc na graczach ofensywnych, zagrały świetnie. Atakowaliśmy wysokim pressingiem na połowie przeciwnika, gdzie potrafiliśmy stwarzać sobie mnóstwo sytuacji strzeleckich. Wygraliśmy 4:0, strzelcami bardzo ładnych goli byli Oskar Stoczek, Wiktor Wojciechowski, Dawid Pindel i Mikołaj Klimek.

Skład: Krzysztof Kaczmarek, Wiktor Wojciechowski, Dawid Pindel,Patryk Pindel, Mikołaj Klimek, Mateusz Wolak, Oskar Stoczek, Maciej Pańszczyk, Michał Korzeniowski, Karol Kukulski.

Wszystkim zawodnikom życzę udanych i wesołych ferii. Trening w poniedziałek 02-03.